Pinksterconcert Damwoude, Friesland

Naam
Pinksterconcert
Datum
5 juni 2026
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
19.45 - 21.30 uur
Omschrijving
Op vrijdag 5 juni organiseert het Noorder Jongerenkoor uit Drachten o.l.v. Wilbert Magré een Pinksterconcert met als thema: ‘Totdat Hij komt’. Ook het gemengd koor Yehuda uit Beekbergen o.l.v. Arjan van ’t Zelfde verleent medewerking aan deze avond. Beide koren brengen een gevarieerd programma van geestelijke liederen en psalmbewerkingen ten gehore. Het orgel wordt deze avond bespeeld door Bart Wilbrink. De meditatie rondom het thema wordt verzorgd door ds. G.T. Terreehorst.
Het concert vindt plaats in de protestantse gemeente Damwâld, locatie De Ontmoeting (Foarwei 48). De avond begint om 19.45 uur, de kerk is open vanaf 19.15 uur. Toegang is vrij, wel is er een collectie voor de onkosten. Van harte welkom!
Adres
Foarwei 48
Postcode
9104 BX
Provincie
Friesland
Thema
Anders
Soort
Zangavond (meer zangavonden)
Uitvoering
Meerdere koren
Entreeprijs volwassenen
Gratis
Entreeprijs kinderen
Gratis
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2026-05-19 20:38:35

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.