Samenzang in de open lucht op unieke locatie Veessen, Gelderland
- Naam
- Samenzang in de open lucht op unieke locatie
- Datum
- 7 augustus 2020
- Let op
- Dit concert is al voorbij!
- Tijd
- 19.30 - 21.00 uur
- Omschrijving
- Mist u ook het samen zingen van prachtige liederen? Dan bent u van harte welkom om op vrijdag 7 augustus samen met de organist Wilbert Magré bekende liederen van onder andere Johannes de Heer te zingen. De toegang is gratis!
Op een unieke buitenlocatie bij Villa Bakhuis (IJsseldijk 3) te Veessen wordt het buitenterrein sfeervol ingericht en worden er stoelen geplaatst met voldoende afstand. Wilbert Magré uit Doornspijk verzorgt de samenzang op het orgel en geeft tevens enkele orgelsolo’s. De avond begint om 19.30 uur en vanaf 18.45 uur bent u van harte welkom om eventueel alvast koffie/thee te komen drinken.
De toegang voor de samenzangavond is gratis, wel wordt er een collecte gehouden. In verband met de Coronamaatregelen is reserveren verplicht. Dit kan via [email protected] of 06-15368611. Wilbert Magré en gastheer Zwier van der Weerd heten u van harte welkom. Wie neemt u mee?
- Adres
- Villa Bakhuis (IJsseldijk 3)
- Postcode
- 8194LA
- Provincie
- Gelderland
- Thema
- Samenzang
- Uitvoering
- Samenzang
- Doelgroep
- Alle leeftijden
- Uitvoerenden
- Wilbert Magré (orgel)
- Entreeprijs volwassenen
- Gratis
- Entreeprijs kinderen
- Gratis
- Weer
- Buitenlucht
- Email adres
- info apenstaartje wilbertmagre.nl
- Telefoon
- 06-15368611
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2020-08-01 23:09:04
Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.