Een vleugje Rieu Lemelerveld, Overijssel
Naam:
Een vleugje Rieu
Datum:
21 maart 2026Tijd:
20:00u
- 21:30u
Omschrijving:
Na een prachtig Nieuwjaarsconcert waarmee we onze nieuwe serie Royal Music – De Toegift mochten openen, kijken we uit naar de volgende muzikale avond.
Op zaterdag 21 maart om 20.00 uur verwelkomen wij Arjan Breukhoven (orgel en piano) en sopraan Donij van Doorn voor het concert “Met een vleugje Rieu”.
Een sfeervolle avond vol herkenbare melodieën en muzikale hoogtepunten. Donij zingt onder andere het ontroerende Ave Maria van Schubert en Arjan brengt de indrukwekkende Toccata van Driffill ten gehore. Het complete programma staat binnenkort op onze website,
We ontmoeten u graag op zaterdag 21 maart!
Adres:
Willen Hendrik Zwart Hal
Postcode:
8153 RB
Plaats:
Lemelerveld (
Boek overnachting in Lemelerveld)
Dagje uit in Lemelerveld |
Activiteiten Overijssel
Provincie:
Overijssel
Thema:
Anders
Soort:
Klassiek (
meer klassieke concerten)
Uitvoering:
Piano, orgel en zangers
Entreeprijs volwassenen:
€ 18,50
Entreeprijs kinderen:
Gratis
Rolstoeltoegankelijk:
Ja
Weer:
Overdekt
Invalidentoilet:
Ja
Internetadres:
http://www.huetink-royalmusic.nlMeer concerten:
Alle concerten van Arjan Breukhoven en Donij van Doorn.Telefoon:
0572-371838
Kaarten:
18,50
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2026-03-05 20:03:18
Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.