Mariavespers van Monteverdi Delft, Zuid-Holland

Naam
Mariavespers van Monteverdi
Datum
9 december 2023
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
16.30 - 18.30 uur
Omschrijving
Projectkoor en -orkest Personare gaan de feestelijke Mariavespers van Claudio Monteverdi uitvoeren, een werk dat iedere stad één keer per jaar in haar culturele programma moet hebben opgenomen.

Dit concert wordt uitgevoerd onder de inspirerende leiding van Ad van Unen, die steeds het maximale uit zijn gezelschappen weet te halen. Ook nu weer bestaan zowel koor als orkest uit een mooie mix van professionals en vergevorderde amateurs, met een prachtige invulling in het orkest door o.a. sackbuts (baroktrombones) en zinken.

In de periode eraan voorafgaand aan het concert geeft Ad van Unen een lezing over de Mariavespers die wordt georganiseerd door Sociëteit het Meisjeshuis op 15 november a.s. (zie www.hetmeisjeshuis.nl ).

Tijd: zaterdag 9 december 2023 om 16.30u
Plaats: Stanislaskapel, Westplantsoen 73 te Delft
Kaarten à €20,- verkrijgbaar via www.personare.org/kaartverkoop
Adres
Westplantsoen 73
Postcode
2613 GK
Provincie
Zuid-Holland
Thema
Anders
Soort
Klassiek (meer klassieke concerten)
Uitvoering
Koor, Orkest en Solist(en)
Entreeprijs volwassenen
€ 20,00
Entreeprijs kinderen
€ 10,00
Email adres
info apenstaartje personare.org
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2023-11-04 13:47:19

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.