F. Schubert "Die schöne Müllerin" 1823-2023 Thilo Dalhmann (bass bariton) & Götz Payer (piano) Almere-Buiten, Flevoland

Naam
F. Schubert "Die schöne Müllerin" 1823-2023 Thilo Dalhmann (bass bariton) & Götz Payer (piano)
Datum
1 juni 2023
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
20.00 - 21.20 uur
Omschrijving
NPKA presenteert met trots een nieuw concert in onze subreeks "Super Stars". Beleef een betoverende uitvoering van Franz Schuberts meesterwerk "Die schöne Müllerin", uitgevoerd door bariton Thilo Dalhmann en pianist Götz Payer. Het concert vindt plaats op donderdag 1 juni om 20:00 in de speciale setting van de Drieklank in Almere Buiten.

Laat je meevoeren door de onvergetelijke klanken van een van de meest geprezen liedcycli aller tijden. Schuberts "Die schöne Müllerin" is een meesterwerk dat precies 200 jaar geleden voor het eerst gepubliceerd werd en nog steeds de harten van luisteraars over de hele wereld raakt.
Mis deze unieke gelegenheid niet, kom en beleef een avond vol muzikale schoonheid!
Adres
Drieklank kerk Chicagostraat 101
Postcode
1334 KD
Provincie
Flevoland
Thema
Anders
Soort
Klassiek (meer klassieke concerten)
Uitvoering
Piano en zang
Doelgroep
Alle leeftijden
Uitvoerenden
Thilo Dalhmann (bass bariton)
Götz Payer (piano)
Entreeprijs volwassenen
€ 20,00
Entreeprijs kinderen
€ 7,00
Rolstoeltoegankelijk
Ja
Invalidentoilet
Nee
Lift
Nee
Internetadres
http://www.npka.nl
Email adres
infonpka apenstaartje gmail.com
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2023-05-20 14:08:12

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.