Café Paris, muziek van Lodewijk tot Pompidou Den Haag Centrum, Zuid-Holland

Naam
Café Paris, muziek van Lodewijk tot Pompidou
Datum
30 april 2022
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
20.15 - 22.20 uur
Video
https://www.youtube.com/watch?v=HKWH8Evy24I https://www.youtube.com/watch?v=4xDxYg3TcVU https://www.youtube.com/watch?v=C4xlIERKv7w
Omschrijving
Bij het concert Café Paris, door het top strijkorkest Ciconia Consort olv Dick van Gasteren luistert u, in gezellige Parijse sferen met een glaasje Franse wijn, naar een afwisselend mozaïek van twee eeuwen toonaangevende Parijse muziek van geliefde romantici en (vroeg)modernen. Werken worden gespeeld van Bizet, Fauré, Chopin, Castérède en Milhaud.
In 2018 nam Ciconia Consort zijn debuut-CD op met Frans repertoire. Dit was niet toevallig. Ciconia heeft een voorliefde voor Franse muziek, maar omgekeerd hebben Franse componisten ook een voorliefde voor het fenomeen ‘strijkorkest’. Vooral in de tweede helft van de 20e eeuw verschijnen veel composities voor deze bezetting. Zo was de prachtige eerste symfonie van Castérède een ontdekking voor Ciconia. Nu gaan Ciconia en de gerenommeerde en veelzijdige pianist Paolo Giacometti het avontuur aan met zijn pianoconcert. Dirigent Dick van Gasteren vertelt u alles over de politieke, sociale en architectonische context waarin deze toonaangevende muziekwerken werden gecomponeerd.
Adres
Spui 175
Postcode
2511 BM
Provincie
Zuid-Holland
Thema
Anders
Soort
Klassiek (meer klassieke concerten)
Uitvoering
Orkest en Solist(en)
Doelgroep
Volwassenen
Uitvoerenden
strijkorkest Ciconia Consort
Dick van Gasteren, dirigent
Paolo Giacometti, piano
Entreeprijs volwassenen
€ 33,00
Entreeprijs kinderen
€ 3,50
Email adres
info apenstaartje ciconiaconsort.nl
Kaarten
bestellen via www.amare.nl
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2022-03-02 15:45:20

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.