Zomerconcert Noortje van Middelkoop en Harm Hoeve Hasselt, Overijssel

Naam
Zomerconcert Noortje van Middelkoop en Harm Hoeve
Datum
20 juli 2019
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
20.00 - 22.00 uur
Video
https://www.youtube.com/watch?v=_xZd3ZCQFDk
Omschrijving
Op zaterdag 20 juli geven panfluitiste Noortje van Middelkoop en organist Harm Hoeve een Zomerconcert in de Grote Kerk in Hasselt. Het feestelijke programma is geschikt voor jong en oud.

Noortje van Middelkoop is als panfluitiste bekend in binnen- en buitenland. Zij geeft instrumentale optredens en werkt mee aan koorconcerten en vele cd opnamen. De panfluitiste maakte concertreizen door Europa, Israël, Canada, Amerika en Australië. Noortje schrijft zelf ook muziek voor panfluit. Naast het coachen van leerlingen geeft zij educatieve concerten en workshops o.a. op basisscholen.

Harm Hoeve is een veelgevraagd organist, zowel als begeleider bij koren als solistisch bij orgelconcertseries. Ook hij maakte vele reizen naar het buitenland, o.a. naar Amerika, Rusland, Duitsland, Schotland en Frankrijk. Zijn orgelspel is degelijk, verzorgd en tegelijk sprankelend. Harm speelt ook piano, heeft een eigen lespraktijk en is dirigent van een viertal koren. Daarnaast schrijft hij bladmuziek voor orgel en voor koren.

Noortje en Harm vormen al jaren een muzikaal duo met panfluit, orgel en piano. Ze hebben meerdere malen concerten gegeven in Canada en geven jaarlijks een serie zomerconcerten door ons hele land. Hun repertoire is veelzijdig en virtuoos en ze brengen hun muziek in een ontspannen en spontane sfeer. Noortje en Harm hebben samen vier cd’s opgenomen, waaronder de cd “Festivo”.

In de sfeervolle Grote Kerk van Hasselt nemen Noortje en Harm het publiek mee in zomerse klanken op panfluiten en orgel. U kunt luisteren naar bekende hymns, klassieke werken en muziek van hedendaagse componisten als Michael Schütz en Keith & Kristyn Getty. Zo hoort u naast vrolijke muziek van Vivaldi ook temperamentvolle zigeunermuziek, die goed past bij de folklore achtergrond van de panfluit. Verder spelen Noortje en Harm eigen composities en populaire muziek, zoals ‘Nella Fantasia’ van Ennio Morricone en het lied ‘Over the rainbow’ uit de musical The Wizard of Oz.

Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten zijn vanaf 19.15 uur verkrijgbaar aan de kerkzaal (Markt 1). De toegang is € 10 voor volwassenen en € 5 voor kinderen t/m 16 jaar. Gezinskaarten kosten € 30 (maximaal 2 volwassenen). Er is die avond ook een cd tafel aanwezig.
Meer informatie: www.noortjevanmiddelkoop.nl & www.harmhoeve.nl
Adres
Grote Kerk, Markt 10
Postcode
8061 GG
Provincie
Overijssel
Thema
Anders
Soort
Anders (meer concerten)
Uitvoering
Instrumentaal
Doelgroep
Alle leeftijden
Anders
klassiek, folklore, populaire, liederen
Uitvoerenden
Noortje van Middelkoop (panfluiten) en Harm Hoeve (orgel)
Entreeprijs volwassenen
€ 10,00
Entreeprijs kinderen
€ 5,00
Rolstoeltoegankelijk
Ja
Weer
Overdekt
Email adres
noortjevanmiddelkoop apenstaartje hetnet.nl
Kaarten
aan de kerkzaal vanaf 19.15 uur
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2019-07-08 14:22:44

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.