The Gift of Life Appingedam, Groningen
- Naam
- The Gift of Life
- Datum
- 23 december 2018
- Let op
- Dit concert is al voorbij!
- Tijd
- 15.00 - 17.15 uur
- Omschrijving
- Voor de tweede keer in de geschiedenis slaan de Provinciale Brassband Groningen (dit jaar weer Nederlands Kampioen in de Kampioensdivisie!) en Kamerkoor Dualis de handen ineen voor een spetterend, sfeervol Kerstconcert vol heerlijkheden. Met als hoogtepunten delen uit Händels Messiah, I was Glad van Hubert Parry en de uitbundige Christmas Fantasy van Gordon Langford. Wegdromen bij Christmas Carols van Lauridsen en Howells, en meedeinen bij het vrolijk schallende Festive Fusion van Philip Harper. Kortom, een feestje voor het oor!
Programma
o.a. For Unto Us – Georg Friedrich Händel; I Was Glad – Hubert Parry; Vitae Aeternum – Paul Lovatt-Cooper; Very Best Time of the Year – John Rutter; In the Bleak Midwinter – Gustav Holst; Festive Fusion – arr. Philip Harper.
- Adres
- Nicolaïkerk, Wijkstraat 30
- Postcode
- 9901AJ
- Provincie
- Groningen
- Thema
- Kerst
- Uitvoering
- Koor, Orkest en Solist(en)
- Doelgroep
- Alle leeftijden
- Uitvoerenden
- Kamerkoor Dualis en de Provinciale Brassband Groningen
- Entreeprijs
- € 17,50
- Rolstoeltoegankelijk
- Ja
- Weer
- Overdekt
- Email adres
- info apenstaartje kamerkoordualis.nl
- Telefoon
- 0620341399
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2018-12-05 11:29:18
Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.