Adriaan Hoek, orgel en Alisa van Dijk, viool Thema 500 jaar Reformatie Dordrecht, Zuid-Holland
- Naam
- Adriaan Hoek, orgel en Alisa van Dijk, viool Thema 500 jaar Reformatie
- Datum
- 28 oktober 2017
- Let op
- Dit concert is al voorbij!
- Tijd
- 15.30 - 16.30 uur
- Omschrijving
- Adriaan Hoek won vier eerste prijzen op internationale orgelconcoursen, waaronder de International Schnitger Organ Competition te Alkmaar in 2015. Daarnaast won hij de publieksprijs en kreeg hij de aantekening cum laude. Hierdoor mag hij zich The Young ECHO Organist of 2016 noemen.
Hij concerteerde in diverse prestigieuze series in binnen- en buitenland. Vanaf 2016 vormt hij een orgel en viool duo met violiste Alisa van Dijk. Alisa is cumlaude afgestudeerd en heeft een eigen concertserie in Dordrecht. Ze treedt veel op als violiste en zangeres.
- Adres
- Trinitatiskapel, Vrieseweg 22
- Postcode
- 3311 KD
- Provincie
- Zuid-Holland
- Thema
- Anders
- Uitvoering
- Solist(en)
- Doelgroep
- Alle leeftijden
- Uitvoerenden
- Schitterende muziek voor de combinatie viool en orgel. U hoort o.a. muziek van Bach en muziek die mooi aansluit op het thema 500 jaar Reformatie.
- Entreeprijs
- Gratis
- Rolstoeltoegankelijk
- Ja
- Weer
- Overdekt
- Email adres
- j.bregman apenstaartje kpnmail.nl
- Telefoon
- 06-45152191
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2017-09-27 16:40:45
Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.