Toen was geluk niet gewoon Rotterdam, Zuid-Holland

Naam
Toen was geluk niet gewoon
Datum
7 oktober 2017
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
15.00 - 16.30 uur
Video
https://www.youtube.com/watch?v=MNUZvh9IYRo
Omschrijving
"Geluk" is het onderwerp van de Maand van de Geschiedenis. De beroemde schrijver Bordewijk heeft o.a. in zijn boek "Karakter" beschreven dat de tijd voor de oorlog niet gelukkig was. Zijn echtgenote was componiste. Jenny Haisma zingt liederen uit de tijd van Bordewijk: Henriëtte Bosmans, Elisabeth Kuyper en Johanna Bordewijk-Roepman, de echtgenote van Bordewijk. Ook Het Nieuwe Koor zingt werken uit die tijd.
Adres
Kerkelijk en Cultureel Centrum Pro Rege
Postcode
3062ad
Provincie
Zuid-Holland
Thema
Anders
Soort
Klassiek (meer klassieke concerten)
Uitvoering
Anders
Doelgroep
Volwassenen
Anders
Geluk
Uitvoerenden
Jenny Haisma, sopraan; Jan Willem Nelleke, piano en Het Nieuwe Koor HeNK) Na afloop is er een wandeling, met de journalist en historicus Dik Vuik door het Kralingen van Bordewijk. Dit concert is in samenwerking met het Bordewijk Genootschap.
Entreeprijs
€ 12,50
Rolstoeltoegankelijk
Ja
Lift
Ja
Internetadres
http://ww.muzikc.nl
Email adres
kaarten apenstaartje muzikc.nl
Telefoon
010 4520171
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2017-09-26 21:01:50

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.