Brahms' Vioolconcert en Dvoraks Negende Symfonie Leiden, Zuid-Holland

Naam
Brahms' Vioolconcert en Dvoraks Negende Symfonie
Datum
24 oktober 2015
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
20.15 - 22.30 uur
Video
https://www.youtube.com/watch?v=lfNOT9nBZ9w
Omschrijving
Dit najaar (op 23 en 24 oktober 2015) zal het Nieuwe Mannheim Koor en Orkest een aantrekkelijk orkestprogramma presenteren, waarbij het vioolconcert van Johannes Brahms samen met de Negende Symfonie van Antonín Dvořák (‘Uit de Nieuwe Wereld’) geprogrammeerd zal zijn. Het concert op 23 oktober vindt plaats in de Geertekerk in Utrecht. Het concert op 24 oktober in de Stadsgehoorzaal in Leiden.

Met trots ziet het NMKO uit naar de samenwerking met een van Nederlands grootste viooltalenten: Rosanne Philippens zal in Brahms’ vioolconcert als solist optreden. Philippens won diverse prestigieuze prijzen, waaronder eerste prijzen op het Nationaal Vioolconcours Oscar Back en het International Violinwettbewerb te Freiburg, en de Kersjesprijs. Zij bespeelt sinds dit jaar de ‘Barrere’ Stradivarius, het instrument dat vijftien jaar door Janine Jansen bespeeld werd en haar in bruikleen is gegeven door het Elise Mathilde Fonds.
Adres
Stadsgehoorzaal
Postcode
2311 CS
Provincie
Zuid-Holland
Thema
Anders
Soort
Klassiek (meer klassieke concerten)
Uitvoering
Orkest en Solist(en)
Entreeprijs volwassenen
€ 18,00
Entreeprijs kinderen
€ 13,00
Internetadres
http://www.nmko.nl
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2015-10-10 23:09:59

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.