Vreugde van het Paradijs, Concert op Allerzielen Utrecht, Utrecht
- Naam
- Vreugde van het Paradijs, Concert op Allerzielen
- Datum
- 2 november 2014
- Let op
- Dit concert is al voorbij!
- Tijd
- 20.00 - 21.15 uur
- Omschrijving
- Simone van den Dool, sopraan en Markus Zaja, saxofoon vullen de sfeervol verlichte kerkruimte met oude zang en nieuwe improvisatie. 'Muziek maakt een koud hart warm', zei de heilige Hildegard von Bingen, de eerste componiste die bij name bekend is. Een concert met muziek voor het feest van Allerheiligen en de gedenkdag Allerzielen - van gregoriaans via Hildegard naar jazzy saxofoonmuziek. Toegang gratis, collecte bij de uitgang.
- Adres
- Gertrudiskathedraal, Willemsplantsoen 2
- Postcode
- 3511 LA
- Provincie
- Utrecht
- Thema
- Anders
- Uitvoering
- Zang en instrument
- Anders
- Allerheiligen en Allerzielen
- Uitvoerenden
- Simone van den Dool werd in 1977 geboren in Neuss en studeerde Katholieke Kerkmuziek in Essen, Düsseldorf en Berlijn.
Ze specialiseerde zich in de authentieke uitvoeringspraktijk van het gregoriaans en in solozang Oude Muziek.
Markus Emanuel Zaja is geboren in Lüneburg in 1964. Hij speelt op professioneel niveau saxofoon, klarinet en kerkorgel. Hij gebruikt regelmatig zijn sopraansax voor kerkmuzikale projecten in kathedralen en andere kerken in Duitsland.
- Entreeprijs
- Gratis
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2014-10-26 23:46:10
Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.