Engelse kathedrale muziek met beste organist van Nederland Apeldoorn, Gelderland

Naam
Engelse kathedrale muziek met beste organist van Nederland
Datum
10 februari 2013
Let op
Dit concert is al voorbij!
Tijd
11.45 - 12.45 uur
Omschrijving
Vraag aan vijf willekeurige kenners wie de beste organist is van Nederland en de kans is groot dat de meerderheid Hayo Boerema noemt, de organist van de Grote- of St. Laurenskerk te Rotterdam. Boerema 39 jaar jong, won na zijn studie aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag prijzen tijdens diverse concoursen en festivals in Wenen (1998), Neurenberg (1999), Parijs (1999), St Albans (2001), Nijmegen (2004) en Kotka (2005).

Op zondag 13 februari om 11.45 zal Hayo Boerema spelen in een speciale muziekdienst in de Lutherse Kerk van Apeldoorn, waar hij de jonge bariton Robert Brouwer en sopraan Ingrid Nugteren zal begeleiden in twee grote Bible Anthems voor solostem en orgel van de romantische Engelse componist Charles Villiers Stanford. Daarnaast klinkt vocale van de Engelse grootheid Ralph Vaughan Williams, met altus Arian Reymen en tenor Theo van Willigenburg. Ds. Pieter Oussoren is voorganger in deze dienst waar muziek van hoge kwaliteit centraal staat. Vanaf 11.00 is er koffie en thee in de Lutherzaal. De dienst begint om 11.45.
Adres
Rontgenstraat 9
Postcode
7311AM
Provincie
Gelderland
Thema
Speciale dienst
Soort
Klassiek (meer klassieke concerten)
Uitvoering
Koor en Orgel
Doelgroep
Alle leeftijden
Uitvoerenden
Hayo Boerema, orgel
Robert Brouwer, bariton
Ingrid Nugteren, sopraan
Arian Reymen, altus
Theo van Willigenburg, tenor
Entreeprijs kinderen
Gratis
Rolstoeltoegankelijk
Ja
Invalidentoilet
Nee
Kaarten
1
Dit concert is toegevoegd of gewijzigd op 2013-01-26 13:04:51

Deze gegevens zijn aangeleverd aan Christelijke Concertagenda. Wij kunnen de juistheid niet garanderen: Controleer altijd de gegevens voordat u naar het concert gaat.